Kwartnik Dariusz F.H.U. DEKAR

Kwartnik Dariusz F.H.U. DEKAR najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Kwartnik Dariusz F.H.U. DEKAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kwartnik Dariusz F.H.U. DEKAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Kwartnik Dariusz F.H.U. DEKAR - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika

    • Klecza Dolna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika, pozyskiwanie klientów. Praca jednozmianowa w godz. 8:00-16:00. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Wynagrodzenie: 2800 zł brutto + premia. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony telefonicznym: 508 176 323, CV przesłać na e-mail: biuro@dekar.net.pl.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera
      • Inne wymagania: wykształcenie nieistotne, wymagane prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość zagadnień dotyczących fotowoltaiki, pracodawca zapewnia szkolenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Kleczy Dolnej