Czy to Twoja firma?

Zawiła Zbigniew Tapicerstwo - Stolarstwo praca

Klecza Dolna
Zawiła Zbigniew Tapicerstwo - Stolarstwo najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Tapicer Klecza Dolna
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Zawiła Zbigniew Tapicerstwo - Stolarstwo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zawiła Zbigniew Tapicerstwo - Stolarstwo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zawiła Zbigniew Tapicerstwo - Stolarstwo - oferty archiwalne

  • Tapicer

    Zawiła Zbigniew Tapicerstwo - Stolarstwo
    • Klecza Dolna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Produkcja mebli tapicerowanych. Możliwość przyuczenia.
      Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, na pełny etat, od poniedziałku do piątku w godz.7-15. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
      Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony telefonem 602 479 174.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie nieistotne, mile widziane doświadczenie w zawodzie, możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kleczy Dolnej