Kwiatek-Automobil Marcelina Górecka

Kwiatek-Automobil Marcelina Górecka najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Kisielice
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Kwiatek-Automobil Marcelina Górecka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kwiatek-Automobil Marcelina Górecka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Kwiatek-Automobil Marcelina Górecka - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym

    • Kisielice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa klienta, sprzedaż art. motoryzacyjnych, obsługa kasy fisklanej, urzadzeń biurowych, fakturowanie, prowadzenie dokumentacji handlowej, nadzór nad warsztatem samochodowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość branży motoryzacyjnej. Kontakt telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kisielicach