Horyzont Zdzisław Różański

Horyzont Zdzisław Różański najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Horyzont Zdzisław Różański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Horyzont Zdzisław Różański

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Kierowca dalekobieżny C+E

    Spedition Bork GmbH & Co. KG
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca kat. C+E

    Rutom Cargo GmbH&CoKG
    • Niemcy
    Dodana

Horyzont Zdzisław Różański poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Horyzont Zdzisław Różański - oferty archiwalne

  • Kierowca c+e - pracownik fizyczny

    • Kisielice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      transport sprzątu budowlanego (wiertnice) na przyczepie niskopodwoziowej, transport wody (samochodem ciężarowym 0 solówką) na teren budowy, prace fizyczne na terenie budowy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: doświadczenie - mile widziane. Do większości zadań wykorzystuje się samochód ciężarowy typu "solówka". Kontakt telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 7 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik fizyczny/operator koparki

    • Kisielice

      prace fizyczne związane z instalacją światłowodu, obsługa koparki

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Uprawnienia z zakresu obsługi koparki, doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

Pracodawcy w Kisielicach