MEDYK GROUP SP. Z O.O.

MEDYK GROUP SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MEDYK GROUP SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEDYK GROUP SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MEDYK GROUP SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pomocnik elektryk

    • Kiełczów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie instalacji elektrycznych w domach.
      Około 160 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 7:00-17:00.
      Praca na terenie powiatu wrocławskiego.
      Oferta dostępna w sali B.
      Kontakt z pracodawcą - tel.: 578 530 828.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Czytanie rysunków technicznych
      • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, umiejętność czytania rysunków technicznych, uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/godz., około 160 godzin pracy miesięcznie

Pracodawcy w Kiełczowie