Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SANI PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy SANI PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

Zawód: monter Rodzaj: umowa na okres próbny
SANI PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Montaż instalacji grzewczych C.O. wod-kan, gaz.; obsługa urządzeń grzewczych, praca na budowach.
3500-4500 zł
UoP brutto/mies.
Kielce
11-01-2021

KIEROWNIK BUDOWY-INSTALACJE SANITARNE

Zawód: budowlaniec Rodzaj: umowa na okres próbny
Kierowanie pracami w zakresie instalacji sanitarnych zgodnie z projektami, pozwoleniami, prowadzenie dokumentacji budowy, sporządzanie dokumentacji powykonawczej, kontrolowanie jakości robót, nadzór ...
6000-6900 zł
Kielce
11-01-2021

KOSZTORYSANT INSTALACJI SANITARNYCH

Zawód: inżynier Rodzaj: umowa na okres próbny
w/g stanowiska
3800-4200 zł
Kielce
07-01-2021

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - INSTALACJE SANITARNE

Zawód: inżynier Rodzaj: umowa o pracę
kontrolowanie i planowanie prac; realizowanie robót instalacyjnych;nadzór nad robotami. Miejsce pracy -Poznań. Praca w delegacji.
3500-4900 zł
Poznań
30-10-2020

Archiwalne ogłoszenia

HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH I CIEPŁOWNICZYCH, SPAWACZ
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kielce
Szczegóły
Zakres obowiązków
Montaż instalacji gazowych i sanitarnych, obsługa narzędzi budowlanych.
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: hydraulik, monter instalacji sanitarnych
Uprawnienia:
rzetelność
staranność
samodzielność
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
25-561 Kielce
WINCENTEGO WITOSA 61

Pracodawcy z miasta Kielce