Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "HOLZEXPORT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Produkcja parkietu

Oferty pracy Holzexport Sp.zo.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU
Zawód: specjalista ds. marketingu   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kielce
Szczegóły
Zakres obowiązków
Rozwijanie sprzedaży poprzez utrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców.
Doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań.
Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy.
Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy, bieżące monitorowanie rynku.
Realizacja założonych celów sprzedażowych.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Języki:
niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
prawo jazdy kat.B
Inne wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i obsługą klienta zagranicznego, znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z Klientem,
gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych, praktyczna znajomość pakietu MS Office, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, umiejętność budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami oraz umiejętności negocjacyjne.
Zakres obowiązków: rozwijanie sprzedaży poprzez utrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców, doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań, przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy, kształtowanie i promowanie wizerunku firmy, bieżące monitorowanie rynku, realizacja założonych celów sprzedażowych.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY
Zawód: specjalista ds. sprzedaży   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kielce
Szczegóły
Zakres obowiązków
Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na terenie Polski oraz rozwijanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy.
Doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań.
Przygotowywanie ofert handlowych i materiałów marketingowych.
Realizacja założonych celów sprzedażowych.
Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy, bieżące monitorowanie rynku.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
prawo jazdy kat.B
Inne wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i obsługą klienta, praktyczna znajomość pakietu MS Office, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
umiejętność budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami oraz umiejętności negocjacyjne, znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego będzie dodatkowym atutem, doświadczenie w branży podłóg bądź w branży wykończenia wnętrz będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na terenie Polski oraz rozwijanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy, doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań, przygotowywanie ofert handlowych i materiałów marketingowych, realizacja założonych celów sprzedażowych, kształtowanie i promowanie wizerunku firmy, bieżące monitorowanie rynku.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
Zawód: księgowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kielce
Szczegóły
Zakres obowiązków
Prowadzenie księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, kontrola przestrzegania procedur i poprawności zapisów księgowych.
Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo-księgowym, w tym operacje w walutach obcych, operacje kasowe.
Monitorowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych (klienci, dostawcy, itp.)
Odpowiedzialność za prowadzenie i prawidłowe rozliczenie deklaracji podatkowych VAT, JPK.
Sporządzanie raportów, sprawozdań do GUS, NBP.
Współpraca z innymi komórkami w zakresie spraw bieżących.
Nadzór nad spisami z natury zapasów magazynowych oraz ich wyceną.
Znajomość zasad rozliczania leasingu, dotacji z funduszy unijnych, delegacji zagranicznych, gospodarki magazynowej.
Ścisła współpraca z Głównym Księgowym/Dyrektorem Finansowym przy sporządzaniu sprawozdań finansowych.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Inne wymagania:
Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania działem księgowości w firmie produkcyjnej, biegła znajomość Ustawy o rachunkowości, VAT, CIT, PIT dobra znajomość przepisów prawa podatkowego, praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i podatków, praktyczna znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności: Microsoft Excel), zdolności analitycznego myślenia, doskonała organizacja pracy i umiejętność planowania, dokładność, odpowiedzialność, wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę.
Zakres obowiązków: prowadzenie księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, kontrola przestrzegania procedur i poprawności zapisów księgowych, ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo-księgowym, w tym operacje w walutach obcych, operacje kasowe, monitorowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych (klienci, dostawcy, itp.), odpowiedzialność za prowadzenie i prawidłowe rozliczenie deklaracji podatkowych VAT, JPK, sporządzanie raportów, sprawozdań do GUS, NBP, współpraca z innymi komórkami w zakresie spraw bieżących, nadzór nad spisami z natury zapasów magazynowych oraz ich wyceną, znajomość zasad rozliczania leasingu, dotacji z funduszy unijnych, delegacji zagranicznych, gospodarki magazynowej, ścisła współpraca z Głównym Księgowym/Dyrektorem Finansowym przy sporządzaniu sprawozdań finansowych.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
ZASTĘPCA KIEROWNIKA PRODUKCJI
Zawód: kierownik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kielce
Szczegóły
Zakres obowiązków
w/g stanowiska
Wymagania
Inne wymagania:
Zakres obowiązków : nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi w zakładzie normami, przepisami BHP i ppoż, zarządzanie organizacją pracy podległego zespołu, planowanie zadań i koordynacja ich wykonania, identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, technicznych i organizacyjnych, odpowiedzialność za efektywność, terminowość i wysoką jakość wytwarzanego produktu. Doskonalenie procesów produkcji mających wpływ na bezpieczeństwo, jakość, efektywność operacyjną i koszty. Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcyjnych. Współpraca z innymi komórkami w zakresie wdrażania nowych produktów i w zakresie spraw bieżących.
Wymagania: min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, wykształcenie wyższe techniczne, umiejętność planowania oraz zarządzania zespołem, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, ustalania priorytetów w zmiennych warunkach, gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
ZASTĘPCA KIEROWNIKA PRODUKCJI
Zawód: kierownik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kielce
Szczegóły
Zakres obowiązków
w/g stanowiska
Wymagania
Inne wymagania:
Zakres obowiązków ;Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi w zakładzie normami, przepisami BHP i ppoż. Zarządzanie organizacją pracy podległego zespołu, planowanie zadań i koordynacja ich wykonania. Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, technicznych i organizacyjnych. Odpowiedzialność za efektywność, terminowość i wysoką jakość wytwarzanego produktu.Doskonalenie procesów produkcji mających wpływ na bezpieczeństwo, jakość, efektywność operacyjną i koszty.Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcyjnych.Współpraca z innymi komórkami w zakresie wdrażania nowych produktów i w zakresie spraw bieżących
Wymagania; Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Wykształcenie wyższe techniczne. Umiejętność planowania oraz zarządzania zespołem.Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, ustalania priorytetów w zmiennych warunkach. Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Księdza Piotra Ściegiennego 256
25-116 Kielce
województwo świętokrzyskie
powiat Kielce
gmina Kielce

Dodatkowe informacje

NIP: 6570232377
REGON: 290027712
KRS: 0000063983

Dyrektor generalny

Anna Maria Grzegorczyk
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 21-11-2001
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Kielce

Popularni pracodawcy z województwa: Świętokrzyskie

FOODjobs
Foodjobs
FOODjobs
MetLife
Telbridge
Korona S.A.
OPOKA
STRONEX
LIVIO