Tomasz Kwiatek Mała Gastronomia

Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne.
Tomasz Kwiatek Mała Gastronomia najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Tomasz Kwiatek Mała Gastronomia

Praca alert - powiadomienia

Praca Tomasz Kwiatek Mała Gastronomia

  • Pomoc kuchenna

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Tomasz Kwiatek Mała Gastronomia poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Tomasz Kwiatek Mała Gastronomia

Pełna nazwa
Tomasz Kwiatek "Mała Gastronomia"
Adres rejestrowy
ul. Wapiennikowa 39J 25-105 Kielce
NIP
6572571646
REGON
260747690
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.03.2014
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
  • 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Tomasz Kwiatek Mała Gastronomia - oferty archiwalne

    • Kielce
    • Zakres obowiązków

      w/g potrzeb

      Wymagania

      • Uprawnienia: książeczka zdrowia
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kielcach