Czy to Twoja firma?

MIROSŁAW TRZEBIŃSKI MEDIA-SYSTEM praca

Kielce
MIROSŁAW TRZEBIŃSKI MEDIA-SYSTEM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy MIROSŁAW TRZEBIŃSKI MEDIA-SYSTEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIROSŁAW TRZEBIŃSKI MEDIA-SYSTEM

MIROSŁAW TRZEBIŃSKI MEDIA-SYSTEM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MIROSŁAW TRZEBIŃSKI MEDIA-SYSTEM - oferty archiwalne

  • Grafik komputerowy

    MIROSŁAW TRZEBIŃSKI MEDIA-SYSTEM
    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      w/g potrzeb

      Wymagania

      • Inne wymagania: ; przygotowywanie projektów ulotek, banerów, katalogów, reklamy na autach, folderów itp. ; doświadczenie w sprawnym projektowaniu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik do produkcji reklam

    • Kielce

      obróbka wydruku,obróbka banerów,docinanie zgrzewanie,sklejanie elementów,pomiary u klienta, sporadyczna pomoc przy montażu

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa elektronarzędzi, prawo jazdy kat B, umiejętności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z kandydatem, 1 miesiąc umowa czas określony następna na dłuższy

Pracodawcy w Kielcach