CENTRUM MEDYCZNE OMEGA H. SKOWERSKA I S-KA

CENTRUM MEDYCZNE OMEGA H. SKOWERSKA I S-KA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Kielce
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy CENTRUM MEDYCZNE OMEGA H. SKOWERSKA I S-KA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM MEDYCZNE OMEGA H. SKOWERSKA I S-KA

Praca CENTRUM MEDYCZNE OMEGA H. SKOWERSKA I S-KA - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie zadań fizjoterapeuty w pracy z pacjentem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Fizjoterapeuta

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 773 - 4 184 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Kielce

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Fizjoterapia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 773 - 4 186 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy w/g pracodawcy. Czas pracy 7 godzin.

Pracodawcy w Kielcach