WE REACT Sp. z o.o.

WE REACT Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Stolarz Kielce
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy WE REACT Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WE REACT Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WE REACT Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Stolarz

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obróbka artykułów z płyt meblowych, drewnianych, szlifowanie bądź frezowanie, oklejanie mebli, łączenie rozmaitych części, lakierowanie powierzchni wykonanych elementów, odczytywanie rysunków technicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich, montaż mebli, dokładność , dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, czytania rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 425 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kielcach