Czy to Twoja firma?

Okręgowa Stacja Chemiczno Rolnicza w Kielcach praca

Kielce
Okręgowa Stacja Chemiczno Rolnicza w Kielcach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Kielce
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Okręgowa Stacja Chemiczno Rolnicza w Kielcach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Okręgowa Stacja Chemiczno Rolnicza w Kielcach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Okręgowa Stacja Chemiczno Rolnicza w Kielcach - oferty archiwalne

  • Doradca rolniczy

    Okręgowa Stacja Chemiczno Rolnicza w Kielcach
    • Białobrzegi
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pobieranie próbek glebowych, nawozowych, materiału roślinnego, pasz oraz osadów ściekowych, prowadzenie instruktażu z zakresu poboru próbek, doradztwo nawozowe, obsługa GPS, komputera, kasy fiskalnej

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kielcach