Czy to Twoja firma?

TRENKWALDER OUTSOURCING POLAND SP. Z O.O. praca

Kielce
TRENKWALDER OUTSOURCING POLAND SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Szlifierz Kielce
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy TRENKWALDER OUTSOURCING POLAND SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRENKWALDER OUTSOURCING POLAND SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TRENKWALDER OUTSOURCING POLAND SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Krajacz i szlifierz szkła

    TRENKWALDER OUTSOURCING POLAND SP. Z O.O.
    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Krojenie, cięcie i szlifowanie szkła. Wykonywanie formatów szkła.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: obsługi maszyn do krojenia i szlifowania szkła

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,81 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Kielcach