Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - TELBRIDGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Profil firmy

Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych contact center, od 2005 roku pracujemy dla partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1500 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą.

Czym się zajmuje Telbridge?

Obsługujemy Klientów największych firm telekomunikacyjnych i finansowych w Polsce. W imieniu naszych Partnerów pomagamy ich Klientom w korzystaniu z zakupionych produktów i usług, rozwiązujemy problemy techniczne, doradzamy, obsługujemy zapytania i reklamacje, a także proponujemy im nowe produkty.

Oferty pracy Telbridge

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Utrzymanie klienta sieci PLAY! Elastyczny grafik!
Zawód: telemarketer   |  Rodzaj: umowa zlecenie
Kielce
Szczegóły

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Konsultant ds utrzymania klienta sieci Play

Miejsce pracy: Kielce, ul. Zagnańska 49

Zakres obowiązków
  • Kontakt z klientem
  • Przedstawianie oferty
  • Projesjonalne doractwo oraz przedłużanie umów.
Wymagania
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do soboty
  • Dobra znajomość obsługi komputera
Telefoniczny doradca klienta ds. ubezpieczeń
Kielce
Szczegóły

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko telefonicznego doradcy klienta ds. ubezpieczeń.

Miejsce pracy: Kielce
ul. Zagnańskiej 49, III piętro (róg Głęboczka)

Jeżeli masz doświadczenie w call center - to świetnie!

Płacimy za to aż 500 zł bonusu!

Jeżeli nie, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.

Otrzymasz pełne wsparcie przełożonych i kolegów z zespołu.

Znajdź nas na:
facebook.com/telbridgekielce
instagram.com/telbridge_kielce

  • Projekt ubezpieczeniowy
  • Odpowiedzialność za aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa zgodnie ze standardami firmy
Wymagania
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Znajomość podstaw obsługi komputera

Adres

ul. Zagnańska 49
25-528 Kielce
województwo świętokrzyskie
powiat Kielce
gmina Kielce

Dodatkowe informacje

NIP: 9591530986
REGON: 292667491
KRS: 0000788347
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 28-05-2019
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Kielce