Czy to Twoja firma?

Marcin Surma ellit praca

Kęty
Marcin Surma ellit najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kęty
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Marcin Surma ellit

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marcin Surma ellit

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Marcin Surma ellit - oferty archiwalne

  • Montażysta rolet, markiz, pergol tarasowych

    Marcin Surma ellit
    • Czaniec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Montaż rolet, bram, markiz i żaluzji w domach oraz w miejscach publicznych
      - Montaż konstrukcji aluminiowych do fasad budynków lub systemów wolnostojących
      - Montaż automatyki (silniki elektryczne, oświetlenie LED, czujniki pogody itp.)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w branży (np. Bramy, Rolety, Okna, Pergole, Prace Remontowo-Budowlane), obsługa podstawowych elektronarzędzi, prawo jazdy kat B, umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne, rzetelność, uczciwość oraz dyspozycyjność. Praca w godzinach 6.00-14.00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kętach