Zabi Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Zabi sp. z o.o. praca

Czaniec

Od początku naszej przygody w 1990 roku, w Zabi Sp. z o.o. z pasją tworzymy produkty, które są nieodzownym elementem przemysłu. Nasza specjalność to koła i zestawy kołowe, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach - od spożywczego po rolnictwo. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania wspierają efektywność i innowacyjność, a nasza marka jest ceniona zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Zawsze stawiamy na jakość i innowacyjność. Nasze produkty są wyrazem nowoczesnych technologii i ciągłego dążenia do doskonalenia. Każde koło, które opuszcza naszą fabrykę, jest testowane zgodnie z europejskimi normami, co gwarantuje jego niezawodność w każdych warunkach.

Misją, która nas prowadzi, jest zrozumienie i spełnienie oczekiwań naszych klientów. Pragniemy, aby każdy, kto decyduje się na współpracę z nami, czuł pełne zadowolenie i satysfakcję. To właśnie relacje z klientami są dla nas najważniejsze i stanowią o sile naszej marki.

Nasza międzynarodowa obecność to wynik ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu. Dzięki oddziałom w Niemczech, Czechach, Litwie i Słowacji, nasze koła i zestawy kołowe docierają do szerokiego grona odbiorców, którzy cenią sobie wysoką jakość i niezawodność.

W Zabi Sp. z o.o. nieustannie poszukujemy nowych materiałów i rozwiązań, aby nasze produkty były jeszcze lepsze. Nasz doświadczony zespół profesjonalistów to fundament naszego sukcesu. Dzięki nim możemy oferować nie tylko standardowe produkty, ale również regenerację kół oraz realizację indywidualnych projektów na specjalne zapytania.

Jesteśmy firmą, która słucha i reaguje na potrzeby rynku, a nasze działania są zawsze ukierunkowane na przyszłość. Zapraszamy do poznania naszej historii, produktów i wartości, które nas wyróżniają. Razem twórzmy przyszłość przemysłu.

Zabi Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło magazyn

Oferty pracy Zabi Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zabi Sp. z o.o.

  • Kreślarz / konstruktor

    • Czaniec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa Zabi Sp. z o.o.

Siedziba główna

Zabi Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Kęty
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Warszawa
  6. Żywiec
  7. Andrychów
  8. Łódź
  9. Wrocław
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zabi Sp. z o.o. - oferty archiwalne

    • Czaniec
    • Zakres obowiązków

      • Tworzenie dokumentacji technicznej wyrobów oraz narzędzi 2D i 3D (AutoCad/ZWCad, Inventor/Fusion 360)
      • Zarządzanie dokumentacją techniczną wyrobów oraz narzędzi
      • Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych projektów
      • Nadzór konstrukcyjny nad realizacją powierzonego projektu
      • Zamawianie oraz dobór odpowiednich materiałów, części eksploatacyjnych, części znormailzowanych itp.
      • Rozwijanie oraz modyfikacja istniejących projektów, wprowadzanie zmian konstrukcyjnych
      • Rozwój istniejących rozwiązań technologicznych oraz wprowadzanie nowych technologii, innowacji i usprawnień
      • Współpraca z innymi działami firmy na potrzeby wdrożenia projektu

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie techniczne
      • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
      • Znajomość obsługi programów CAD (AutoCad/ZWCad, Inventor/Fusion 360)
      • Mile widziana wiedza z zakresu budowy form wtryskowych, wykrojników, giętników, tłoczników
      • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole projektowym
      • Innowacyjne podejście w zakresie wykonywania zadań

      Oferujemy

      • pracę w świetnym zespole
      • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
      • dodatkowe ubezpieczenie
      • pakiet sportowy PZU
      • prywatna opieka lekarska
      • w przypadku posiadania stopnia niepełnosprawności dofinansowania do leków i urlopów wypoczynkowych
  • Pracownik magazynu

    • Czaniec

      • prace ogólne przy kompletowaniu zamówień
      • wydawanie i przyjmowanie towaru

      Wymagania

      • umiejętność pracy w zespole
      • solidność i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków
      • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
      • znajomość urządzeń kontrolno pomiarowych

      Mile widziane:

      • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
      • premię uznaniową co miesiąc
      • coroczne dofinansowanie na święta
      • wyjazdy i imprezy integracyjne
      • w przypadku posiadania stopnia niepełnosprawności dofinansowanie do sprzętu rehabilitacyjnego, wyjazdów urlopowych, leków.

Pracodawcy w Czańcu