Czy to Twoja firma?

POWIATOWY ZESPÓŁ NR 10 SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KĘTACH praca

Kęty
Działalność wspomagająca edukację
POWIATOWY ZESPÓŁ NR 10 SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KĘTACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy POWIATOWY ZESPÓŁ NR 10 SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KĘTACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIATOWY ZESPÓŁ NR 10 SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KĘTACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POWIATOWY ZESPÓŁ NR 10 SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KĘTACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POWIATOWY ZESPÓŁ NR 10 SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KĘTACH - oferty archiwalne

  • Pracownik do obsługi kompleksu sportowego

    POWIATOWY ZESPÓŁ NR 10 SZKÓŁ MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYCH IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KĘTACH
    • Kęty
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Otwieranie i zamykanie kompleksu sportowego oraz parkingu w weekendy, w godzinach wieczorowych punktowe włączanie i wyłączanie oświetlenia, prowadzenie książki z harmonogramem rezerwacji na poszczególnych obiektach wchodzących w skład wielofunkcyjnego kompleksu sportowego, dbanie o porządek i właściwe korzystanie z obiektu i sprzętu sportowego, tak by zapobiec zniszczeniu i ewentualnym nadużyciom.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Komunikatywność, obowiązkowość, niekaralność. Praca w godzinach 10.00-18.00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN

Pracodawcy w Kętach