Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "MAKRIS" S.C. DOKUPIL MACIEJ, DOKUPIL WIESŁAWA

MAKRIS sc - jest firmą, współpracującą z producentami na rynku europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania matryc do ekstruzji profili aluminiowych.

Poszukujemy osób na stanowisko konstruktora matryc do wyciskania profili aluminiowych.

Jeżeli masz już doświadczenie lub też jesteś na początku swojej kariery zawodowej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferty pracy MAKRIS sc

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Kreślarz/Konstruktor CAD matryc do ekstruzji aluminium
Zawód: konstruktor   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kęty
Szczegóły
Zakres obowiązków
  • tworzenie koncepcji/ konstrukcji matryc do wyciskania profili aluminiowych
  • kreślenie rysunków technicznych CAD, wykonywanie obliczeń w środowisku CAD
  • rozwiązywanie problemów związanych z ekstruzją aluminium
Wymagania
  • wykształcenie średnie/ w trakcie studiów/ wyższe  - techniczne
  • umiejętność obsługi oprogramowania CAD
  • znajomość rysunku technicznego
  • sumienność i dokładność
  • znajomość języka angielskiego lub włoskiego w stopniu min. podstawowym
  • mile widziana znajomość procesów wyciskania profili aluminiowych

Adres

os. Leśne 54
32-650 Kęty
województwo małopolskie
powiat oświęcimski
gmina Kęty

Dodatkowe informacje

NIP: 5491955336
REGON: 070932195

Pracodawcy z miasta Kęty