Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. OLCZAK PRZEDSTAWICIELSTWO REGIONALNE UPEX CHEMIE POLSKA SP. Z O.O. SALON FRYZJERSKI TRE praca

Kępno
Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
P.P.H.U. OLCZAK PRZEDSTAWICIELSTWO REGIONALNE UPEX CHEMIE POLSKA SP. Z O.O. SALON FRYZJERSKI TRE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Kępno
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy P.P.H.U. OLCZAK PRZEDSTAWICIELSTWO REGIONALNE UPEX CHEMIE POLSKA SP. Z O.O. SALON FRYZJERSKI TRE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. OLCZAK PRZEDSTAWICIELSTWO REGIONALNE UPEX CHEMIE POLSKA SP. Z O.O. SALON FRYZJERSKI TRE

Praca P.P.H.U. OLCZAK PRZEDSTAWICIELSTWO REGIONALNE UPEX CHEMIE POLSKA SP. Z O.O. SALON FRYZJERSKI TRE - oferty archiwalne

  • Fryzjer

    P.P.H.U. OLCZAK PRZEDSTAWICIELSTWO REGIONALNE UPEX CHEMIE POLSKA SP. Z O.O. SALON FRYZJERSKI TRE
    • Kępno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja włosów, pielęgnacja włosów. Możliwość dokształcania się w jednostkach szkoleniowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kępnie