Czy to Twoja firma?

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice praca

Kępice
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice - oferty archiwalne

  • Główny księgowy

    Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice
    • Kępice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie kadr i dokumentacji kadrowej, prowadzenie pełnej księgowości, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, sporządzanie i opracowywanie sprawozdań finansowych i analiz z zakresu wykonania planu finansowego. Godz. pracy 8-14. Okres próbny do 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie preferowane ekonomiczne; umiejętność prowadzenia księgowości w jednostce sektora finansów publicznych; doświadczenie zawodowe preferowane w instytucji kultury min. 3 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Instruktor wokalny

    • Kępice

      prowadzenie zajęć nauki śpiewu i emisji głosu dzieci i młodzieży, organizowanie zabaw muzycznych; praca rozliczana za przepracowane godziny; godziny pracy według potrzeb uczestników; umowa od października do maja z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie i doświadczenie muzyczne; dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 35,00 zl/ h