Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA PSZCZÓŁKA praca

Kędzierzyn-Koźle
RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA PSZCZÓŁKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA PSZCZÓŁKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA PSZCZÓŁKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA PSZCZÓŁKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA PSZCZÓŁKA - oferty archiwalne

  • Kierowca/ dostawca jedzenia

    SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA PSZCZÓŁKA
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Dostarczanie posiłków pod wyznaczony adres.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, komunikatywność, znajomość topografii miasta, czynne prawo jazdy kat. B, książeczka sanitarno-epidemiologiczna Praca zgodnie z grafikiem 9-17 Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu