Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 7

Oferty pracy Przedszkole Publiczne nr 7

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Zawód: nauczyciel Rodzaj: praca tymczasowa
Przedszkole Publiczne nr 7
Nauczyciel w grupie dzieci 4-6 letnich
od 3445 zł
UoP brutto/mies.
Kędzierzyn-Koźle
29-10-2020
od 3445 zł

Archiwalne ogłoszenia

WOŹNA ODDZIAŁOWA
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
Zakres obowiązków
Dbanie o czystość sali i pomieszczeń przyległych (mycie podłóg, ścian, okien itp), dezynfekcja sali, wyposażenia, przygotowywanie stolików do posiłków, przynoszenie posiłków, sprzątanie po posiłku, wsparcie nauczyciela w opiece nad grupą dzieci: w sali, w ogrodzie, podczas spacerów i wycieczek, przygotowywanie miejsca do odpoczynku/ relaksacji dla dziec
Wymagania
Inne wymagania:
wyk. zawodowe, mile widziane 2 lata doświadczenia, niekaralność, ważna książeczka sanitarno - epidemiologiczna, komunikatywność, umiejętność współpracy.Podpisane oświadczenie dotyczące przetwarzania danych.
Praca pon.-pt. 6:00 - 16:00 (godziny ramowe)
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KUCHARZ/KUCHARKA
Zawód: kucharz/szef kuchni   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły
1.Przygotowywanie posiłków dla dzieci wg jadłospisu: standardowego, bezmlecznego, bezglutenowego, zgodnego z zasadami zdrowego żywienia.
2.Dbanie o właściwą kaloryczność posiłków i zgodność z normami żywienia zbiorowego. 3.Stosowanie wytycznych HACCP, przy przygotowywaniu posiłków.
4.Planowanie i układanie jadłospisów z dekadowym wyprzedzeniem. 5.Przestrzeganie w pracy instrukcji dobrej praktyki higienicznej.
6.Utrzymanie czystości stanowiska pracy. 7. Współpraca z intendentem
Wymagania
WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wyk. zasadnicze zawodowe z przygotowaniem do wykonywania zawodu na stanowisku kucharz/kucharka lub wyk. średnie - technikum gastronomiczne; m ile widziane 3 - letnie doświadczenie na wskazanym stanowisku, znajomość zasad zdrowego żywienia, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku kucharza/kucharki w przedszkolu, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz publicznych, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, oświadczenie o niekaralności
WYMAGANIA DODATKOWE: terminowość, umiejętność samodzielnego organizowania pracy, dyspozycyjność, sumienność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole.
Praca pon.-pt. 7-15 tej
NIE

Adres

ul. Jordanowska 14
47-223 Kędzierzyn-Koźle
województwo opolskie
powiat kędzierzyńsko-kozielski
gmina Kędzierzyn-Koźle

Dodatkowe informacje

NIP: 7491147241
REGON: 53056000700000

Pracodawcy z miasta Kędzierzyn-Koźle