Czy to Twoja firma?

NIEPUBLICZNY SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANA PAWŁA II PRZY ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO-LECZN praca

Kąty Wrocławskie
NIEPUBLICZNY SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANA PAWŁA II PRZY ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO-LECZN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NIEPUBLICZNY SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANA PAWŁA II PRZY ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO-LECZN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIEPUBLICZNY SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANA PAWŁA II PRZY ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO-LECZN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

NIEPUBLICZNY SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANA PAWŁA II PRZY ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO-LECZN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NIEPUBLICZNY SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANA PAWŁA II PRZY ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO-LECZN - oferty archiwalne

  • Opiekun

    NIEPUBLICZNY SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANA PAWŁA II PRZY ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO-LECZN
    • Kąty Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w o ośrodku dla dzieci niepełnosprawnych. Wydawanie posiłków, utrzymywanie czystości w kuchni, jadalni, pokojch dzieci, kąpanie itp.
      Dyżury 12-godzinne wg grafiku (7-19, 19-7).
      Kontakt kandydatów z pracodawcą: tel. 71 390 69 74, e-mail: usowj@gmail.com

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc nauczyciela

      praca w Osrodku dla dzieci niepełnosprawnych, pomoc nauczycielowi podczas zajęć polegajacych na przebieraniu, transporcie wózkowym między klasami w budynku, praca na umowe zlecenia, ilość godzin miesięcznie: 160, praca na umowe na czas okreslony na jedną zmianę w godzinach od 7:30 do 15:30, oferta dostępna w sali C

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, średnie, staż pracy bez znaczenia

      Oferujemy

  • Opiekunka

      Praca w o ośrodku dla dzieci niepełnosprawnych. Pomoc w codziennych czynnościach, wydawanie posiłków, przebieranie, kąpiel, sprzątanie.
      Kontakt kandydatów z pracodawcą: tel. 71 390 69 74.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, średnie, staż pracy: mile widziane doświadczenie jako opiekunka

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: przy umowie zleceniu: 17 zł brutto/godz

Pracodawcy w Kątach Wrocławskich