Czy to Twoja firma?

ELPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kąty Wrocławskie
ELPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ELPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ELPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator podnośnika nożycowego

    ELPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kobierzyce
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pracownik na tym stanowisku zajmuje się kierowaniem, obsługą i dbaniem o podnośnik nożycowy. W ramach swoich obowiązków może wykonywać pracę pomocnicze i być wsparciem dla ekip wykonujących prace z podnośnika nożycowego. Operator odpowiada za właściwą eksploatację podnośnika i utrzymywanie podnośnika w dobrym stanie technicznym. Miejsce wykonywania pracy: aktualne zlecenie: ul. LG 1, Biskupice Podgórne, później wg zleceń - cała Polska.
      Dyspozycyjność od 07:00 do 19:00
      Umowa zlecenie: 3 lata
      ilość godzin miesiącu około 100

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa podestów ruchomych przejezdnych
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 m-c, obsługa podestów ruchomych przejezdnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,3 PLN

Pracodawcy w Kątach Wrocławskich