Czy to Twoja firma?

Agata S.A. praca

Katowice

Agata S.A. to renomowana polska firma z siedzibą w Katowicach, która od 1952 roku ugruntowała swoją pozycję jako jedna z czołowych marek wnętrzarskich w kraju. Specjalizujemy się w handlu detalicznym, oferując bogaty wybór mebli i akcesoriów, które odmieniają przestrzenie życiowe naszych Klientów. Zatrudniając od 1001 do 5000 pracowników, jesteśmy dumni z naszego ponad 60-letniego doświadczenia w branży, które pozwala nam kreować trendy i inspirować do ciekawych zmian w aranżacji wnętrz.

W naszym asortymencie znajdują się kolekcje mebli do pokoju dziennego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy. Dopełnieniem oferty są akcesoria do aranżacji wnętrz, produkty dekoracyjne, oświetlenie, dywany, tekstylia oraz szereg dodatków kuchennych. Nieustannie poszerzamy ofertę, poszukując nowych rozwiązań, aby dostarczać produkty wysokiej jakości w najlepszych cenach.

Agata S.A. to więcej niż meble – to doradztwo i wsparcie w kreowaniu przestrzeni, której szukasz. Nasze usługi doradcze w zakresie aranżacji wnętrz pomagają Klientom wydobyć pełen potencjał z każdego metra kwadratowego ich domów. Jesteśmy firmą, która w relacjach z partnerami kieruje się uczciwością i stawia na budowanie długotrwałej i stabilnej współpracy.

Jako spółka akcyjna, po zakupie akcji od Skarbu Państwa, jesteśmy w pełni kontrolowani przez osoby fizyczne, co zapewnia nam niezależność i elastyczność w działaniu. Nasza stabilność finansowa i zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci, to fundamenty, na których budujemy przyszłość Agata S.A. Zapraszamy do doświadczania jakości i komfortu, które definiują naszą markę.

Agata S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Katowice
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Agata S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Agata S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Agata S.A.

Siedziba główna

Praca Agata S.A. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    Agata S.A.
    • Bielany Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru
      Wstawienie towarów na regały /Półki
      Kompletacja toarów do wydawania
      Załudenki
      Dbałość o powierzony towar i mienie firmy.
      Miejsce pracy: ul. Magazynowa 1 , 55-040 Bielany Wrocławskie
      kontakt z pracodawcą: 71 360-33-60 Pan Aleksander Górka
      Forma umowy: umowa o pracę na czas określony, praca w godzinach od 10.00-21.00
      Oferta w sali: D

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie i staż pracy bez znaczenia , mile widziane uprawnienia UDT II

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach