PIETRZAK Sp. z.o.o.

Czy to Twoja firma?

Auto Dealer Sp. z o.o. praca

Katowice

Jesteśmy Grupą Pietrzak – Twoim zaufanym partnerem w świecie motoryzacji, z główną siedzibą w sercu Katowic. Nasza pasja do samochodów i zobowiązanie do doskonałości napędzają nas każdego dnia, aby dostarczać nie tylko pojazdy, ale kompleksowe rozwiązania dla wszystkich miłośników czterech kółek.

Od lat budujemy naszą markę na solidnych fundamentach współpracy z wiodącymi producentami takimi jak Renault, Dacia, Peugeot, Maserati, Ferrari, Koenigsegg, Bugatti i Opel. To dzięki tej różnorodności możemy zaoferować Ci nie tylko samochody, które zachwycają designem i innowacją, ale również te, które są synonimem niezawodności i funkcjonalności.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż nowych i używanych aut. Rozumiemy, że zakup samochodu to dopiero początek drogi, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażną. Nasze serwisy pojazdów, dział części zamiennych, centrum obsługi firm, dział kredytów i ubezpieczeń oraz dział likwidacji szkód komunikacyjnych to gwarancja, że w każdej sytuacji możesz na nas liczyć. A jeśli zaskoczy Cię drogowa niespodzianka – nasza całodobowa pomoc drogowa jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy dumni z naszego Działu Kontroli Jakości, który nieustannie czuwa nad standardem świadczonych przez nas usług. Dla nas priorytetem jest Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo, dlatego każdy szczegół ma dla nas znaczenie.

W Grupie Pietrzak wierzymy, że nasza multibrandowa strategia to nasza przewaga konkurencyjna. Pozwala nam ona na elastyczne dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, co wyróżnia nas na rynku i świadczy o naszej silnej pozycji.

Zapraszamy do świata Grupy Pietrzak, gdzie pasja do motoryzacji łączy się z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Razem możemy więcej – dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i poczuj różnicę.

PIETRZAK Sp. z.o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy PIETRZAK Sp. z.o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIETRZAK Sp. z.o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PIETRZAK Sp. z.o.o.

Siedziba główna

PIETRZAK Sp. z.o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Dąbrowa Górnicza
  3. Warszawa
  4. Chorzów
  5. Bielsko-Biała
  6. Jaworzno
  7. Ruda Śląska
  8. Sosnowiec
  9. Swietochlowice
  10. Bytom

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PIETRZAK Sp. z.o.o. - oferty archiwalne

  • ELEKTROMECHANIK

    Auto Dealer Sp. z o.o.
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracownika do marki PEUGEOT i OPEL.

      Zakres obowiązków

      • Montaż urządzeń elektrycznych i elektronicznych
      • Diagnozowanie usterek, napraw elektromechanicznych i elektrycznych w samochodach osobowych
      • Dbałość o sprzęt i wyposażenie serwisu

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat. B
      • Znajomość podstaw obsługi komputera
      • Znajomość budowy samochodów osobowych
      • Znajomość podstaw diagnostyki samochodowej i elektrotechniki
      • Mile widziane doświadczenie warsztatowe w motoryzacji

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Atrakcyjny system wynagrodzenia
      • Zaangażowany zespół nastawiony na współpracę i wzajemne wsparcie

Pracodawcy w Katowicach