Czy to Twoja firma?

Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k. praca

Katowice
Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sekretarz Katowice
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Młodsza sekretarka medyczna

    Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k.
    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przepisywanie z odsłuchu wyników badań z zakresu Tomografii komputerowej oraz Rezonansu magnetycznego. Czynności rejestracyjne. wykształcenie min. średnie ogólnokształcące, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i uczenia się, bardzo dobra obsługa komputera, umiejętność obsługi przeglądarki internetowej, umiejętność szybkiego pisania, komunikatywność, samodzielność, sprawność w działaniu oraz dokładność. Możliwość stałego zatrudnienia na umowę o pracę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera, umiejętność obsługi przeglądarki internetowej, umiejętność szybkiego pisania
      • Inne wymagania: [Inne] : Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i uczenia się. Możliwość stałego zatrudnienia na umowę o pracę.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Katowicach