Czy to Twoja firma?

MAKSIMUM sp. z o.o. HOLDING SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA praca

Katowice
WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
MAKSIMUM sp. z o.o. HOLDING SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy MAKSIMUM sp. z o.o. HOLDING SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAKSIMUM sp. z o.o. HOLDING SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MAKSIMUM sp. z o.o. HOLDING SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAKSIMUM sp. z o.o. HOLDING SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    MAKSIMUM sp. z o.o. HOLDING SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Sprzątanie biur.
      - Miejsce wykonywania pracy: Praca na terenie Katowic: ul. Opolska lub ul. Węglowa lub ul. Dworcowa 2 lub ul. Bracka 28a.
      - Praca na dwie zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 13:00-21:00 + czasami soboty, niedziele. Praca według grafiku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach