Czy to Twoja firma?

STAN-BET BUDOWNICTWO USŁUGI HANDEL STANISŁAW BARGIEL praca

Katowice

Od momentu naszego założenia w 2014 roku, STAN-BET BUDOWNICTWO USŁUGI HANDEL STANISŁAW BARGIEL z siedzibą w malowniczych Żędowicach, nieustannie dąży do dostarczania najwyższej jakości usług w branży budowlanej. Nasza oferta obejmuje kompleksowe realizacje w zakresie wznoszenia budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, które wykonujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Rozumiemy, jak ważna jest solidność i trwałość konstrukcji, dlatego każde zlecenie traktujemy z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie budowy dróg i autostrad, gdzie nasze doświadczenie i precyzja wykonania przekładają się na bezpieczeństwo i komfort podróżujących. Nasze umiejętności pozwalają nam na realizację ambitnych projektów inżynierii lądowej i wodnej, które wymagają nie tylko wiedzy technicznej, ale i kreatywnego podejścia do problemów.

Wierzymy, że każda przestrzeń, którą tworzymy, powinna być funkcjonalna i estetyczna, dlatego oferujemy również usługi związane z rozbiórką i burzeniem obiektów budowlanych oraz zakładaniem stolarki budowlanej. Nasze prace charakteryzują się wysokim standardem wykonania, co jest wynikiem naszego zaangażowania i pasji do tworzenia trwałych wartości.

Rozumiemy również potrzeby naszych klientów poza branżą budowlaną, dlatego rozszerzyliśmy naszą działalność o handel hurtowy i detaliczny. Oferujemy szeroki asortyment owoców, warzyw, drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę i dostęp do produktów najwyższej jakości.

Z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę i czas, wprowadziliśmy do naszej oferty usługi kateringowe i gastronomiczne. Dzięki nim jesteśmy w stanie dostarczyć smaczne i zdrowe posiłki bezpośrednio do domów i biur naszych klientów, co jest wyrazem naszej troski o ich dobre samopoczucie.

W STAN-BET BUDOWNICTWO USŁUGI HANDEL STANISŁAW BARGIEL każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i traktowany z indywidualnym podejściem. Dzięki temu budujemy trwałe relacje z naszymi klientami, oparte na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji z wykonanej pracy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się z wyboru naszych usług.

STAN-BET BUDOWNICTWO USŁUGI HANDEL STANISŁAW BARGIEL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Katowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy STAN-BET BUDOWNICTWO USŁUGI HANDEL STANISŁAW BARGIEL

Praca alert - powiadomienia

Praca STAN-BET BUDOWNICTWO USŁUGI HANDEL STANISŁAW BARGIEL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STAN-BET BUDOWNICTWO USŁUGI HANDEL STANISŁAW BARGIEL

Siedziba główna w Żędowicach

Praca STAN-BET BUDOWNICTWO USŁUGI HANDEL STANISŁAW BARGIEL - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany (cieśla, zbrojarz)

    STAN-BET BUDOWNICTWO USŁUGI HANDEL STANISŁAW BARGIEL
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie zawodowe min. 2 lata, prawo jazdy kat. B - mile widziane; zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice i okolice; pracodawca zapewnia dojazd do pracy z Gliwic, możliwość zakwaterowania

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/h
  • Pracownik budowlany

    • Gliwice

      Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie zawodowe min. 2 lata, prawo jazdy kat. B - mile widziane; zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice i okolice; pracodawca zapewnia dojazd do pracy z Gliwic

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Katowicach