Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DORADZTWO MAGDALENA KUCHARZEWSKA

Fabb jesteśmy międzynarodowym producentem tkanin obiciowych, zatrudniającym ponad 100 osób w całej Europie. Poszukujemy osób, które uzupełnią nasz zgrany zespół.

Oferty pracy Fabb

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Magazynier
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa o pracę
Pietrzykowice
Szczegóły

Dla naszego klienta w związku z ciągłym i bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która wesprze nas swoją energia i osobowością w szybkim i efektywnym przyjmowaniu towaru na magazyn oraz przygotowywaniu zamówień dla naszych klientów.

Zakres obowiązków
  • przyjmowanie towaru do magazynu
  • przygotowywanie zamówień
  • załadunek i rozładunek samochodów
  • obsługa skanerów
  • obsługa systemu WMS
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • przyjmowanie zwrotów towarów od klientów i aktualizacja informacji w systemie
  • pozostałe prace magazynowe
Wymagania
  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialności, sumienności w codziennej pracy
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • chęci do pracy
  • dbałości o stanowisko pracy
SPECJALISTA DS. WSPARCIA OBSŁUGI MAGAZYNOWEJ
Zawód: administrator   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły

Dla naszego klienta w związku z ciągłym i bardzo dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby, która wesprze nas swoją energią i osobowością w szybkiej i efektywnej współpracy magazynu z działem wsparcia sprzedaży.

  • administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym, nadzór nad poprawnością danych
  • przyjmowanie towaru do magazynu, zgłaszanie i wyjaśnianie niezgodności
  • przygotowywanie wysyłek drobnych i małogabarytowych (próbniki itp.)
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego, przygotowywanie stosownych dokumentów magazynowych do wysyłki oraz wydruk etykiet paletowych, nadzór nad obiegiem dokumentów magazynowych
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych pod względem jakościowym i ilościowym - przeprowadzanie cyklicznej inwentaryzacji
  • przyjmowanie zwrotów towarów od klientów i aktualizacja informacji w systemie, udział w procesie reklamacji i zwrotów
  • ścisła współpraca z działem Magazynu i działem Wsparcia Sprzedaży
  • wsparcie Kierownika magazynu w realizacji codziennych zadań
Wymagania
  • doświadczenia na stanowisku magazynowym lub podobnym min. 1 rok
  • bardzo dobrej obsługi komputera (umiejętność obsługi Pakietu MS Office, znajomość podstaw i programów magazynowych)
  • znajomości podstawowych zagadnień logistyki i dystrybucji, współpraca z firmami transportowymi
  • zaangażowania, sumienności, odpowiedzialności, dokładności, umiejętności pracy w zespole, a także zdolności organizacyjne, uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT (mile widziane)

Adres

ul. Piotrowicka 76
40-724 Katowice
województwo śląskie
powiat Katowice
gmina Katowice

Adres do doręczeń

Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej

ul. Plebiscytowa 16
40-035 Katowice
ul. bł. Edmunda Bojanowskiego 3
40-722 Katowice

Dodatkowe informacje

NIP: 6342508986
REGON: 241560270

Profil działalności:

  • 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 63.11.Z - Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 62.01.Z - Działalność związana z oprogramowaniem
  • 66.19.Z - Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
  • 70.22.Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 77.21.Z - Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego
  • 78.10.Z - Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 82.91.Z - Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe
  • 85.51.Z - Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • 85.59.A - Nauka języków obcych
  • 85.59.B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 15-04-2010
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Katowice