OKULUS PLUS CENTRUM OKULISTYKI I OPTOMETRII SPÓŁKA Z O.O.

Czy to Twoja firma?

OKULUS PLUS CENTRUM OKULISTYKI I OPTOMETRII SPÓŁKA Z O.O. praca

Katowice

Po pierwsze widzieć! OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii to jeden z wiodących ośrodków okulistycznych w kraju. Oferujemy kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób oczu. Specjalizujemy się w korekcji wad wzroku i terapii widzenia, w oparciu o zaawansowane technologie medyczne.
Nasza oferta skierowana jest do pacjentów dorosłych oraz dzieci od pierwszych dni życia.

„OKULUS, to stan umysłu” to dewiza większości naszych pracowników. Złóż aplikację i dołącz to nas!

OKULUS PLUS CENTRUM OKULISTYKI I OPTOMETRII SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie obsługa klienta / call center

Oferty pracy OKULUS PLUS CENTRUM OKULISTYKI I OPTOMETRII SPÓŁKA Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OKULUS PLUS CENTRUM OKULISTYKI I OPTOMETRII SPÓŁKA Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OKULUS PLUS CENTRUM OKULISTYKI I OPTOMETRII SPÓŁKA Z O.O.

OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii w Bielsku Białej

Oddział Jaworzno

Oddział Katowice

OKULUS PLUS CENTRUM OKULISTYKI I OPTOMETRII SPÓŁKA Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OKULUS PLUS CENTRUM OKULISTYKI I OPTOMETRII SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • PIELĘGNIARKA

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • OKULUS PLUS to jeden z wiodących, wysokospecjalistycznych ośrodków okulistycznych w kraju. Swoją działalność rozpoczął w 2002 roku na terenie miasta Bielska-Białej. Od września 2013 roku z powodzeniem prowadzi filię w Jaworznie. Swoim pacjentom oferuje kompleksową diagnostykę, leczenie laserowe i chirurgiczne chorób oczu oraz korekcję wad wzroku w oparciu o zaawansowane technologie urządzeń medycznych.

      Zakres obowiązków

      • bezpośredni kontakt z pacjentem,
      • realizacja zadań zgodnie z profilem stanowiska,
      • kontrola nad utrzymaniem w należytym stanie wyposażenia medycznego,
      • prowadzenie i przygotowywanie dokumentacji medycznej

      Wymagania

      • wykształcenie medyczne,
      • doświadczenie na ww. stanowisku,
      • odpowiedzialność, rzetelność,
      • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
      • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej,
      • wysoka kultura osobista,
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
      • pracę w młodym, przyjaznym i dynamicznym zespole ludzi,
      • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje pracownika,
      • narzędzia niezbędne do pracy na wyżej wymienionym stanowisku,
      • pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę lub inną - do uzgodnienia
      • wynagrodzenie do ustalenia.
  • REJESTRATOR/KA MEDYCZNY/A

    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Złóż aplikację i dołącz do naszego zespołu w Bielsku Białej! Oferta skierowana również do tegorocznych absolwentów

      • osobista i telefoniczna rejestracja pacjentów
      • opieka nad pacjentem w ośrodku
      • prowadzenie rozliczeń wykonanych usług
      • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji medycznej i dokumentów firmowych
      • obsługa systemu informatycznego
      • ścisła współpraca z personelem medycznym

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie
      • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
      • bardzo wysoka kultura osobista oraz empatia
      • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej
      • umiejętność pracy pod presją czasu
      • gotowość do pracy w systemie zmianowym w godz. 7:00 - 20:00
      • język angielski w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
      • pracę w młodym, przyjaznym i dynamicznym zespole ludzi
      • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje pracownika
      • narzędzia niezbędne do pracy na wyżej wymienionym stanowisku
      • pracę na umowę zlecenie (pół etatu)
      • wynagrodzenie do ustalenia

Pracodawcy w Katowicach