Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "SPARTAQS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Spartaqs Sp. z o.o. 

Spartaqs powstał w 2014 roku i jako biuro konstrukcyjne, zorientowane wokół szeroko pojętej robotyki, automatyki i elektroniki, specjalizuje się w realizacji zleceń i projektów technologicznych, dopasowanych do konkretnych potrzeb i wymagań klienta. Misją spółki jest kreowanie nowych rozwiązań technologicznych i ich łączenie z istniejącymi, w celu uzyskiwania produktów dających nowe możliwości i funkcjonalność dotychczas nieosiągalną na rynku.

Szczególnie aktywnie Spartaqs działa w obszarze rynku dla bezzałogowych statków latających, pływających i jeżdżących, projektując dronoidy - profesjonalne, wielozadaniowe, zautomatyzowane roboty, mogące wykonywać zadania bez udziału człowieka. Najważniejszą cechą dronoidów Spartaqs jest niespotykany w innych rozwiązaniach poziom redundancji systemów bezpieczeństwa, który został wyrażony również poprzez motto firmy: „Safety without Compromises” - Bezpieczeństwo bez kompromisów). Platformy mogą być także wyposażone w system wykrywania przeszkód, działający w dzień i w nocy, oraz w każdych warunkach pogodowych. Kierowanie realizacją zadania odbywa się z poziomu bazowej i mobilnej stacji dowodzenia, oraz komputerów naręcznych, stanowiących integralną część systemu. Współpracując z instytutami, uczelniami oraz służbami mundurowymi, firma zdobyła doświadczenie i wiedzę, która pozwoliła stworzyć rozwiązania dedykowane dla wielu gałęzi przemysłu, gospodarki i obronności. Spełniają one oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a ich nowatorstwo zostało docenione przez wielu niezależnych ekspertów, którzy nagrodzili Spartaqs prestiżowymi nagrodami.

Wszystkie projekty oraz rozwiązania technologiczne biura konstrukcyjnego Spartaqs są tworzone od podstaw. Dzięki temu spółka potrafi w sposób dynamiczny dostosować swoją technologię i rozwiązania do faktycznych potrzeb klienta, a tym samym zindywidualizować projekt pod konkretne oczekiwania danej branży. Spartaqs stawia też na krajowe surowce i materiały, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość wykonania platform bezzałogowych oraz wsparcie dla krajowej gospodarki.

Oferty pracy Spartaqs Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Zygmunta Krasińskiego 29 / 9
40-019 Katowice
województwo śląskie
powiat Katowice
gmina Katowice

Dodatkowe informacje

NIP: 9452178155
REGON: 123054549
KRS: 0000499623

Dyrektor generalny

Aleksandra Sylwia Borowska
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 28-02-2014
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Katowice