Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CORONA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie wybuchu, gdzie panuje wysokie ciśnienie w instalacjach, gdzie zachodzą gwałtowne reakcje chemiczne, gdzie mają miejsce dynamiczne zjawiska egzotermiczne – potrzebni są nasi specjaliści. Po to, by praca mogła odbywać się w bezpiecznych warunkach.

Firma CORONA Sp. z o.o. powstała w 1991 roku. Ponad 27 lat funkcjonowania w tak odpowiedzialnej branży, jaką jest zapewnienie bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych  o podwyższonym ryzyku, to wystarczający bagaż doświadczeń, by stać się ekspertem.

Oferty pracy CORONA Serwis

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Technik - Serwisant
Zawód: serwisant   |  Rodzaj: umowa o pracę
Połaniec
Szczegóły

Dołącz do Nas! Firma CORONA Serwis wiodący dostawca zabezpieczeń przed wybuchem i wzrostem ciśnienia w przemyśle, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: Technik-Serwisant.

Miejsce pracy: Połaniec

Więcej o nas znajdziesz na www.corona.org.pl

Zakres obowiązków
  • montaż, uruchomienia i serwis urządzeń z zakresu zabezpieczeń przed skutkami wybuchu w zakładach produkcyjnych będącymi klientami firmy
  • realizacja zadań serwisowych
  • prace przy instalacjach niskiego napięcia, rozkładanie i obrabianie kabli, pomiary, diagnozowanie usterek
  • naprawy mechaniczne, kalibracje urządzeń, dozór sprzętu zamontowanego
  • uruchomienia i serwis pozostałych urządzeń z oferty przedsiębiorstwa
Wymagania
  • umiejętność pracy w trybie zadaniowym
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
  • posiadanie ważnych uprawnień energetycznych ( mile widziane)

Adres

ul. Johna Baildona 16 / 27
40-115 Katowice
województwo śląskie
powiat Katowice
gmina Katowice

Dodatkowe informacje

NIP: 6342836590
REGON: 360958336
KRS: 0000546948
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 05-03-2015
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Katowice