Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - GLOB PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Glob Pharma, została założona przez dwie kobiety - Panią Ewę Wnętrzak i Panią Annę Łaszewską, które z branżą medyczno-farmaceutyczną związane są od ponad 15 lat.

Na różnych szczeblach kariery Pani Ewa i Pani Ania miały możliwość poznania kuluarów i funkcjonowania branży o tak wysokim profilu zaufania społecznego. Obie Panie przez te wszystkie lata zdobywały doświadczenie, na terenie Polski oraz całej Europy. Dysponują wiedzą w zakresie wdrażania nowych postaci leku, prowadzenia profesjonalnej opieki farmaceutycznej, promowania produktów, prowadzenia specjalistycznych szkoleń dla personelu branżowego.

Branża medyczno-farmaceutyczna jest bardzo wymagająca, jest bowiem podlegająca ciągłemu, bardzo szybkiemu procesowi unowocześnienia. Rozwój badań, nowe metody i schematy leczenia, nowe molekuły i preparaty medyczne wymagają ciągłego szkolenia i praktykowania. Obie Panie uczestniczą w międzynarodowych konferencjach i warsztatach i pragną się tą wiedzą podzielić ze wszystkimi zainteresowanymi osobami z branży.

Oferty pracy GLOB PHARMA Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Klimczoka 18
40-857 Katowice
województwo śląskie
powiat Katowice
gmina Katowice

Dodatkowe informacje

NIP: 9372697427
REGON: 367899536
KRS: 0000688942

Dyrektor generalny

Ewa Agnieszka Wnętrzak
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 01-08-2017
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Katowice