Twoje wsparcie w rekrutacji

ZRB KAMIL Sp. z o.o. Pracodawca
Oferty pracy ZRB KAMIL Sp. z o.o.

Firma ZRB Kamil sp.z o.o. istnieje na rynku od 2019r. Zrodziła się z trzech nie zależnych małych przedsiębiorstw drogowych jednoosobowych, które działały na rynku już od 1999r. zbierając doświadczenie w branży drogowo- żelbetowej. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonaniu dróg, nasypów, instalacji wodno- kanalizacyjnej, robót żelbetowych, wykonywaniem pali CFA, stabilizacji gruntu, wznoszeniem obiektów inżynieryjnych.

Dodatkowo możemy zaproponować wynajem maszyn budowlanych wraz z obsługą operatora. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz własny sprzęt. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szybką i solidną realizację. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników. Znajdziecie u nas: koparko ładowarki, koparki gąsienicowe, koparki kołowe, spycharki gąsienicowe, ładowarki kołowe, wozidła. Działamy na terenie Katowic, woj. Śląskiego jak również i całej Polski

Naszymi klientami są przedstawiciele branży budowlanej, energetycznej, budownictwa drogowego, transportu czy utrzymania porządku i czystości.

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy