PPI SYSTEMY GRZEWCZE DANIEL ŻURAWIK

Czy to Twoja firma?

PPI SYSTEMY GRZEWCZE DANIEL ŻURAWIK praca

Katowice

PPI SYSTEMY GRZEWCZE DANIEL ŻURAWIK - Nasza firma istnieje na rynku od 2012 roku. Od tamtej pory sukcesywnie się rozwijamy. Świadczenie usług zapoczątkowaliśmy w budownictwie jednorodzinnym. W tym momencie obsługujemy dużych inwestorów z całego kraju.

Specjalizujemy się m.in.  w świadczeniu  kompleksowych usług z zakresu techniki grzewczej, instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz instalacji wentylacji i klimatyzacji. Na bieżąco rozwijamy również dział projektowy. Możemy pochwalić się realizacją kilkudziesięciu dużych inwestycji. Są to m.in. hale produkcyjno-magazynowe, obiekty biurowe, sportowe, medyczne czy nawet obiekty zabytkowe i muzealne.

PPI SYSTEMY GRZEWCZE DANIEL ŻURAWIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy PPI SYSTEMY GRZEWCZE DANIEL ŻURAWIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPI SYSTEMY GRZEWCZE DANIEL ŻURAWIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPI SYSTEMY GRZEWCZE DANIEL ŻURAWIK

Siedziba główna

PPI SYSTEMY GRZEWCZE DANIEL ŻURAWIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Sosnowiec
  4. Bytom
  5. Warszawa
  6. Tychy
  7. Dąbrowa Górnicza
  8. Jaworzno
  9. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPI SYSTEMY GRZEWCZE DANIEL ŻURAWIK - oferty archiwalne

  • MONTER WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-5 000 zł / mies.
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy, PPI SYSTEMY-GRZEWCZE - jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku instalacyjnym, zatrudni osoby na stanowisko – Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji.

      Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV przez Aplikuj.pl

      Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

      Zapraszamy do Współpracy!

      Zakres obowiązków

      • Montaż i serwis instalacji i urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na przedmiotowym stanowisku
      • wiedza z zakresu montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
      • nienaganna organizacja pracy
      • umiejętność pracy w zespole
      • prawo jazdy kat. B

      mile widziane:

      • uprawnienia SEP
      • uprawnienia na podesty ruchome, podnośnik
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz zaangażowania
      • Miejsce pracy: województwo śląskie
      • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych
  • Monter instalacji sanitarnych, grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji

    • Katowice
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy, PPI SYSTEMY-GRZEWCZE - jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku instalacyjnym, zatrudni osoby na stanowisko – Monter instalacji grzewczych, sanitarnych oraz wentylacji i klimatyzacji.

      Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

      • montaż i serwis instalacji i rządzeń grzewczych, sanitarnych bądź wentylacyjno-klimatyzacyjnych;

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na przedmiotowym stanowisku;
      • wiedza z zakresu hydrauliki, urządzeń grzewczych, wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych;
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem;
      • nienaganna organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole;
      • prawo jazdy kat. B;
      • uprawnienia SEP (mile widziane);

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia oraz zaangażowania

Pracodawcy w Katowicach