AD MOTO

Czy to Twoja firma?

AD MOTO praca

Katowice

AD MOTO Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu są w stanie rozwiązać większość problemów związanych z gospodarką olejową. Ponad 80% awarii w urządzeniach spowodowane jest zanieczyszczeniami występującymi w oleju, dlatego tak ważne jest dbanie o jego czystość. Serwis olejowy, agregaty filtracyjne, badania laboratoryjne, pomiary czystości - to wszystko narzędzia niezbędne do pielęgnacji olejów. Wszystko to, znajdziesz w Ad Moto.

AD MOTO najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Katowice
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy AD MOTO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AD MOTO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AD MOTO

Siedziba główna

Praca AD MOTO - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK SERWISOWY

    AD MOTO
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma zajmuje się oczyszczaniem olejów, smarów chłodziw, budową agregatów.

      Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Pracownika hali serwisowej

      Miejsce pracy: Katowice

      Zakres obowiązków

      • Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

        • wykonywanie usługi filtracji oleju u klienta lub stacjonarnie
        • utrzymywanie w sprawności technicznej maszyn i urządzeń
        • wykonywanie drobnych prac gospodarczych
        • drobne prace ślusarskie i mechaniczne

      Wymagania

      • Od kandydatów oczekujemy:

        - doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

        - podstawowej wiedzy zawodowej z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki

        - umiejętności diagnozowania usterek mechanicznych i awarii urządzeń

      Oferujemy

      • • praca na pełny etat

        • wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji

        • projekt rozwoju ścieżki kariery, szkolenia, możliwości awansu

        • udział w realizacji dużych projektów

        • niezbędne narzędzia pracy

        • wsparcie doświadczonego zespołu

Pracodawcy w Katowicach