Czy to Twoja firma?

E-Intelligence Business sp. z o.o. praca

Katowice

Witajcie, jesteśmy E-Intelligence Business, innowacyjną firmą zlokalizowaną w sercu Katowic, która z pasją podchodzi do wyzwań współczesnego świata technologii i usług. Nasza działalność rozciąga się przez różnorodne branże, od sprzedaży zaawansowanych maszyn i urządzeń przemysłowych, przez specjalistyczne instalacje elektryczne i sanitarne, aż po kompleksową obsługę w sektorze transportu lądowego i wsparcia finansowego.

Nasza oferta to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania dla domu i biznesu. Montujemy magazyny energii, które pozwalają na efektywne zarządzanie zużyciem prądu, a nasze stacje ładowania to odpowiedź na rosnące potrzeby rynku pojazdów elektrycznych. W trosce o środowisko oferujemy również ekologiczne kotły na pellet, które są krokiem w stronę zrównoważonego rozwoju i ekonomii.

Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, które otrzymaliśmy od naszych klientów. Każda z nich jest dla nas potwierdzeniem, że nasze zaangażowanie w obsługę klienta i dążenie do doskonałości są doceniane. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze usługi stały na najwyższym poziomie.

W E-Intelligence Business rozumiemy, że zaufanie i satysfakcja klienta to fundament naszej pozycji na rynku. Dlatego też każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i innowacyjności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy wybrali nasze rozwiązania. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.

E-Intelligence Business Sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy E-Intelligence Business Sp. zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca E-Intelligence Business Sp. zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa E-Intelligence Business Sp. zo.o.

Siedziba główna

Praca E-Intelligence Business Sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Doradca klienta

    E-Intelligence Business Sp. zo.o.
    • Katowice
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 7 000-15 000 zł / mies.
    • Doradca klienta - Województwo śląskie

      Firma działająca w branży OZE zatrudni osobę na stanowisko przedstawiciela handlowego/doradcy technicznego ds. instalacji fotowoltaicznych. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie PV - obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych.

      Praca na podstawie umowy współpracy - działalność gospodarcza wymagana. Jeżeli jeszcze nie masz działalności, przyjdź do nas pokażemy Ci jak zarabiać pieniądze.

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych,
      • reprezentowanie firmy na spotkaniach i prezentacja oferowanych produktów,
      • przygotowywanie ofert i podpisywanie umów,
      • utrzymywanie relacji z klientami firmy,
      • uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez firmę.

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. B,
      • nastawienie na wysokie zarobki,
      • doświadczenie w sprzedaży - to w branży OZE będzie dodatkowym atutem, jednak zapraszamy do współpracy również osoby które chciałyby się sprawdzić w roli doradcy klienta.

      Oferujemy

      • wsparcie doświadczonego managera ds. OZE,
      • materiały marketingowe,
      • zwrot kosztów paliwa,

      Wyszkolimy Cię od podstaw i pomożemy na każdym etapie Twojej kariery. Twój wynik zależy od tego jak ciężko chcesz pracować i jakie są Twoje oczekiwania.

Pracodawcy w Katowicach