Ekj

Czy to Twoja firma?

Ekj praca

Katowice

Ekj - Jesteśmy doświadczoną firmą, która od blisko 20 lat świadczy dla swoich klientów kompleksowe usługi dekarskie na terenie Śląska. Na swoim koncie mamy bardzo wiele realizacji wykonania nowych dachów. Do tej pory zaufało nam setki zadowolonych Ślązaków. Ogromne doświadczenie zdobyte poprzez wiele lat działania na rynku zaowocowało rozszerzaniem oferty o dodatkowe usługi dekarskie jak ocieplanie dachów czy nawet adaptację poddaszy.

Ekj najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dekarz Katowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Ekj

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ekj

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ekj

Siedziba główna

Praca Ekj - oferty archiwalne

  • Dekarz dachów płaskich

    Ekj
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma EKJ poszukuje doświadczonego DEKARZA.

      Siedziba firmy znajduje się w Katowicach.

      Prace wykonywane są na terenie województwa Śląskieo.

      Wynagrodzenie podstawowe 3000+ na rękę (plus premie)w zależności od

      doświadczenia i umiejętności pracownika.

      Prosimy o kontakt telefoniczny: 501-573-224 (Ryszard)

      Zakres obowiązków

      • Obowiązki związane ze zgrzewaniem membran typu TPO, EPDM lub PVC.

      Wymagania

      • Niezbędne duże doświadczenie przy membranach typu TPO, EPDM lub PVC.
      • Mile widziane prawo jazdy.

      Oferujemy

      • Umowa o pracę.
      • Pęłny etat.
      • Stałe godziny pracy: 7:00-16:00; od poniedziałeku do piątku.
      • Wynagrodzenie podstawowe 3000+ na rękę (plus premie) w zależności od doświadczenia i umiejętności pracownika.
      • Możliwość pracy w bardzo doświadczonym zespole

Pracodawcy w Katowicach