Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa im. Jana Kazimierza Kuczyńskiego w Karwi praca

Karwia

Witajcie w naszej społeczności! Jesteśmy Szkołą Podstawową im. Jana Kazimierza Kuczyńskiego w Karwi, miejscem, gdzie edukacja i bezpieczeństwo idą w parze z pasją do nauczania. Choć nie możemy się podzielić naszą kompletną historią ani misją, to nasze działania codziennie malują obraz placówki, która stawia na rozwój i wszechstronne wykształcenie młodych umysłów.

Nasze usługi edukacyjne obejmują szeroki zakres przedmiotów szkolnych, a edukacja dla bezpieczeństwa to nasz sztandarowy program, który przygotowuje uczniów do odpowiedzialnego i świadomego uczestnictwa w życiu społecznym. W naszych klasach panuje atmosfera ciekawości i zaangażowania, a każdy dzień to nowa przygoda w świecie wiedzy.

Niestety, nie dysponujemy informacjami, które pozwoliłyby nam opowiedzieć o naszych wartościach czy innowacjach, które wprowadzamy w życie szkolne. Jednak każdego dnia dążymy do tego, by nasze działania były odzwierciedleniem najwyższych standardów edukacyjnych. Nasz zespół pedagogiczny to wykwalifikowani nauczyciele, którzy z pasją przekazują wiedzę i wspierają rozwój każdego ucznia.

Chociaż nie możemy pochwalić się międzynarodową obecnością czy certyfikatami jakości, to nasze zaangażowanie w lokalną społeczność jest niepodważalne. Jesteśmy dumni z tego, że możemy kształcić młode pokolenia, które w przyszłości będą miały wpływ na losy naszego regionu i kraju.

Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale przestrzeń, gdzie uczniowie mogą bezpiecznie rozwijać swoje pasje i talent. Choć nie znamy dokładnej liczby naszych pracowników, to każdy z nich wnosi nieoceniony wkład w życie szkoły i edukację naszych uczniów.

Zapraszamy Was do odwiedzenia nas i dołączenia do naszej edukacyjnej podróży. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych dzieci i społeczności.

Szkoła Podstawowa im. Jana Kazimierza Kuczyńskiego w Karwi najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Szkoła Podstawowa im. Jana Kazimierza Kuczyńskiego w Karwi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa im. Jana Kazimierza Kuczyńskiego w Karwi

Mapa Szkoła Podstawowa im. Jana Kazimierza Kuczyńskiego w Karwi

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa im. Jana Kazimierza Kuczyńskiego w Karwi poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Podstawowa im. Jana Kazimierza Kuczyńskiego w Karwi
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Człuchów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa im. Jana Kazimierza Kuczyńskiego w Karwi - oferty archiwalne

  • Nauczyciel edukacja dla bezpieczeństwa

    • Karwia
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      ZAJĘCIA LEKCYJNA Z DZIEĆMI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 51 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Karwi