Czy to Twoja firma?

Marzena Zapotoczna Apteka Zdrowie praca

Kamieniec Ząbkowicki
Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona
Marzena Zapotoczna Apteka Zdrowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Marzena Zapotoczna Apteka Zdrowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marzena Zapotoczna Apteka Zdrowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

Praca Marzena Zapotoczna Apteka Zdrowie - oferty archiwalne

  • Technik farmaceutyczny

    Marzena Zapotoczna Apteka Zdrowie
    • Kłodzko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Nawiązanie i budowanie trwałych relacji z klientami, przyjmowanie i realizacja recept, monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów, informowanie pacjentów o sposobie aplikacji leku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magister farmacji

    • Kłodzko

      Sprawowanie nadzoru nad wytwarzaniem, obrotem, przechowywaniem, wykorzystaniem i utylizacją produktów leczniczych i wyrobów medycznych, w tym rezerwami państwowymi. Przeprowadzanie kontroli jakości substancji do celów farmaceutycznych oraz leków, zgodnie z wymaganiami farmakopealnymi. Sporządzanie leków recepturowych i aptecznych, zgodnie z obowiązującymi przepisami i ich retaksowanie. Wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu w aptekach. Przyjmowanie i realizacja recept. Sprzedawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Współpraca z lekarzem, w celu wyboru właściwego leku. Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym, dziale farmacji szpitalnej i hurtowni farmaceutycznej. Udzielanie informacji porad dotycządcych działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu w aptekach. informowanie pacjętów/ klientów o działaniach niepożądanych produktu leczniczego w zależności od dawki i drogi podania leku oraz o wskazaniach i przeciwwskazaniach zażywania danej grupy leków. Informowanie pacjętów/ klientów o właściwym sposobie aplikacji leku, dawkowaniu oraz przyjmowaniu leku. Nawiązywanie i budowanie trwałych relacji z pacjętami/ klientami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Farmacja
      • Uprawnienia: Znajomość programu Kamsoft, obsługa komputera
      • Inne wymagania: Staż minimum 2 lata na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 7 600 - 9 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godz. 08 00 - 18 00 8 godz. dziennie NETTO 5500-7000

    • Kłodzko

      Prace przy sporządzaniu leków recepturowych. Prace przy ekspedycji preparatów leczniczych oraz wyrobów medycznych. Wdrożenie w zasady rozmieszczenia, przechowywania oraz wydawania preparatów leczniczych oraz wyrobów medycznych. Przyjmowanie i realizowanie recept. monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym i hurtowni farmaceutycznej. Wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu w aptekach. Informowanie pacjentów/ klientów o właściwym sposobie aplikacji leku, dawkowaniu oraz przyjmowaniu leku. Nawiązywanie i budowanie trwałych rwlacji z pacjentami/ klientami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: farmacja
      • Uprawnienia: Znajomość programu Kamsoft, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
      • Inne wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 421,9 - 4 129,95 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 2500zł - 3000zł netto Praca w godz. 08 00 - 18 00 - 8 godz dziennie

Pracodawcy w Kamieńcu Ząbkowickim