Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Marzena Wiercioch FHU MILBAU

Sprzatanie, usługi ogólnobudowlane

Oferty pracy Marzena Wiercioch FHU MILBAU

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI OFPR/20/1576
Zawód: operator koparki   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kamienica
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca przy układaniu kostki brukowej, prace wodno-kanalizacyjne. Praca obecnie na terenie Krynicy. Pracodawca gwarantuje dojazd oraz zakaterowanie.
Wymagania
Zawody:
Operator koparko-ładowarki (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia:
Operator koparkoładowarki
Inne wymagania:
wymagane min. 6 miesięczne doświadczenie na wskazanym stanowisku
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY OFPR/20/1575
Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kamienica
Szczegóły
układanie kostki brukowej, prace wodno-kanalizacyjne. Praca obecnie ta terenie Krynicy. Pracodawca gwarantuje dojazd oraz zakaterowanie.
Wymagania
Zawody:
Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
NIE
Marzena Wiercioch FHU MILBAU
34-608 Kamienica
200

Pracodawcy z miasta Kamienica