Reus S.C.,D. Roil & A.Roil

w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Reus S.C.,D. Roil & A.Roil

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Reus S.C.,D. Roil & A.Roil

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Reus S.C.,D. Roil & A.Roil

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Reus S.C.,D. Roil & A.Roil

Pełna nazwa
"REUS" SPÓŁKA CYWILNA, DOROTA ROIL & ALLAN ROIL
Adres rejestrowy
ul. Elizy Orzeszkowej 8C 72-400 Kamień Pomorski
NIP
9860242291
REGON
36333918300000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Reus S.C.,D. Roil & A.Roil

4.4

Na podstawie 7 ocen z Google.

Kamoljon Saribaev

"Pracowałem w tej fabryce, kierownicy i pracownicy są bardzo uprzejmi. Produkcja jest bardzo dobrze wykonana, a jakość produktu jest doskonała"

6 miesięcy temu

Sylwia Drozdowska

"Ekspresowy Rozładunek. Polecam."

2 miesiące temu

Lukasz Goldi

"Rozł rolek papieru z Belgii, szybko i sprawnie.."

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin
  3. Jastrzębie-Zdrój

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Reus S.C.,D. Roil & A.Roil - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

    • Kamień Pomorski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Prowadzenie kadr i płac oraz innych obowiązków administracyjnych,
      • Pomoc w dziale księgowości,
      • Przygotowywanie deklaracji ZUS oraz sprawozdań GUS

      Wymagania

      • Mile widziana znajomość obsługi programów z lini INSERT,
      • Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego,
      • Ponadto oferujemy możliwość zakwaterowania.

Pracodawcy w Kamieniu Pomorskim