Czy to Twoja firma?

MISTRAL Bartosz Chmiel praca

Kamień Duży
MISTRAL Bartosz Chmiel najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł

Oferty pracy MISTRAL Bartosz Chmiel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MISTRAL Bartosz Chmiel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MISTRAL Bartosz Chmiel poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MISTRAL Bartosz Chmiel - oferty archiwalne

  • Operator maszyny produkującej ręczniki papierowe

    MISTRAL Bartosz Chmiel
    • Kamień Duży
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyny do produkcji ręczników papierowych, regulacja maszyny, kontrola jakości produkowanych ręczników, dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, utrzymanie porządku na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Inne wymagania: Naszym pracownikom oferujemy: umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w Firmie nastawionej na rozwój, dobre warunki wynagrodzenia i terminowość świadczeń, przyjazne i komfortowe środowisko pracy, w zamian za zaangażowanie firma oferuje ciekawą, odpowiedzialną pracę, możliwość rozwoju swoich kompetencji i umiejętności oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Kontakt telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od umiejętności
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kamieniu Dużym