Czy to Twoja firma?

Usługi Transportowe Grzegorz Przekopowicz praca

Kamień Duży
Usługi Transportowe Grzegorz Przekopowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Kamień Duży
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Usługi Transportowe Grzegorz Przekopowicz

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Transportowe Grzegorz Przekopowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Usługi Transportowe Grzegorz Przekopowicz - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c+e - wyjazdy międzynarodowe

    Usługi Transportowe Grzegorz Przekopowicz
    • Kamień Duży
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewóz kontenerów (Polska-Hamburg)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Psychotesty, Aktualne badania lekarskie, Prawo jazdy kat. CE, karta kierowcy
      • Inne wymagania: Doświadczenie - poążdane. Kontakt tel. 667 082 096

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + delegacje (wynagrodzenie kształtuje się na poziomie 7.000 zł netto - 9.000 zł netto)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      przewóz kontenerów

      Wymagania

      • Uprawnienia: Aktualne badania lekarskie, Prawo jazdy kat. CE, karta kierowcy , Psychotesty
      • Inne wymagania: Doświadczenie - mile widziane. Kontakt tel. 667 082 096

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + delegacje

Pracodawcy w Kamieniu Dużym