Ryłko Robert - TAPICERSTWO, STOLARSTWO, KRAWIECTWO, HANDEL OBWOŹNY

Ryłko Robert - TAPICERSTWO, STOLARSTWO, KRAWIECTWO, HANDEL OBWOŹNY najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Ryłko Robert - TAPICERSTWO, STOLARSTWO, KRAWIECTWO, HANDEL OBWOŹNY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ryłko Robert - TAPICERSTWO, STOLARSTWO, KRAWIECTWO, HANDEL OBWOŹNY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Ryłko Robert - TAPICERSTWO, STOLARSTWO, KRAWIECTWO, HANDEL OBWOŹNY - oferty archiwalne

  • Tapicer

    • Kalwaria Zebrzydowska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wyklejanie i tapicerowanie mebli. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca jednozmianowa w godz. 7:00-15:00. Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Stolarska 15, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, telefoniczny: 694 816 048.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, wymagane doświadczenie w zawodzie, umiejętność wyklejania i tapicerowania mebli.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 3500 zł do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kalwarii Zebrzydowskiej