Surma Janusz, Surma Robert Firma SURMAR sc.

Surma Janusz, Surma Robert Firma SURMAR sc. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Surma Janusz, Surma Robert Firma SURMAR sc.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Surma Janusz, Surma Robert Firma SURMAR sc.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Surma Janusz, Surma Robert Firma SURMAR sc. - oferty archiwalne

  • Krawcowa

    • Kalwaria Zebrzydowska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      szycie tapicerki meblowej. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością zatrudnienia. Praca jednozmianowa w godz. 7:00-16:00. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny: 602 678 821.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność szycia na maszynie
      • Inne wymagania: wykształcenie nieistotne, mile widziane doświadczenie w zawodzie, wymagana umiejętność szycia na maszynie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Krawcowa

    • 3 000 zł / mies.

      szycie tapicerki meblowej. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością zatrudnienia. Praca jednozmianowa w godz. 7:00-15:00. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny: 602 678 821.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie nieistotne, mile widziane doświadczenie w zawodzie, umiejętność szycia na maszynie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kalwarii Zebrzydowskiej