Czy to Twoja firma?

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego praca

Kalsk
Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt praca fizyczna rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. rolnictwa ekologicznego

    Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
    • Kalsk
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Koordynowanie pracą służb doradczych w zakresie świadczenia doradztwa z zakresu ekologii i ochrony środowiska;
      • Udzielanie pomocy merytorycznej w zakresie realizacji tematów branżowych przez specjalistów doradztwa rolniczego, w szczególności:
      a) produkcji rolnej metodami ekologicznymi
      b) stosowania innowacyjnych metod agrotechnicznych, przetwórstwa rolno – spożywczego i rozwiązywania problemów technologicznych w gospodarstwach ekologicznych
      c) dostosowania gospodarstw ekologicznych do obowiązujących standardów i wymagań w zakresie produkcji zgodnie z zasadami Kodeksu Dobrej Praktyki Rolniczej,
      d) stosowania odnawialnych źródeł energii;
      • Udzielanie rolnikom pomocy w sporządzaniu planów i w wypełnianiu wniosków lub innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o przyznanie pomocy

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, solidność, rzetelność, dokładność, pracowitość, Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, Prawo jazdy kat. B,solidność, rzetelność, dokładność, pracowitość, Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office), DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ Z ZAKRESU ROLNICTWA EKOLOGICZNEGO i OCHRONY ŚRODOWISKA [Inne] : WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE Z ZAKRESU ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA, EKOLOGII LUB POKREWNE Wymagane dokumenty: 1. CV 2. List motywacyjny 3. Kserokopia dyplomu potwierdzającego wykształcenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 050 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik gospodarczy

    • Kalsk
    • umowa o pracę

      • monitorowanie aktualnego stanu instalacji technicznych;
      • usuwanie awarii;
      • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem zieleni na terenach LODR;
      • wykonywanie prac konserwatorskich, drobnych remontów, napraw.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B. dyspozycyjność, sprawność fizyczna wymagane dokumenty: 1) CV, 2) kserokopia świadectwa ukończenia szkoły zawodowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Kalsku