Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - BOŻENA RÓŻALSKA USŁUGI GASTRONOMICZNE SEZAM

Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferty pracy BOŻENA RÓŻALSKA USŁUGI GASTRONOMICZNE SEZAM

RECEPCJONISTA / TKA

Zawód: recepcjonistka Rodzaj: umowa na okres próbny
BOŻENA RÓŻALSKA USŁUGI GASTRONOMICZNE SEZAM
Obsługa gości hotelowych. Praca zmianowa w godz. 7-15, 14-22 również w weekendy.
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Kalisz
15-12-2020
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

RECEPCJONISTKA
Zawód: recepcjonistka   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kalisz
Szczegóły
Zakres obowiązków
Obsługa gości hotelowych.
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze branżowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK HOTELU / HOTELOWA
Zawód: sprzątaczka   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kalisz
Szczegóły
Utrzymanie czystości w hotelu.
Wymagania
brak lub niepełne podstawowe, brak
NIE
62-800 Kalisz
ŁÓDZKA 29

Pracodawcy z miasta Kalisz