Czy to Twoja firma?

PHU BOMIS SUPER S.C. MIROSŁAW WOJDZIAK KAROL WOJDZIAK praca

Kalisz
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
PHU BOMIS SUPER S.C. MIROSŁAW WOJDZIAK KAROL WOJDZIAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PHU BOMIS SUPER S.C. MIROSŁAW WOJDZIAK KAROL WOJDZIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU BOMIS SUPER S.C. MIROSŁAW WOJDZIAK KAROL WOJDZIAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PHU BOMIS SUPER S.C. MIROSŁAW WOJDZIAK KAROL WOJDZIAK - oferty archiwalne

  • Kucharz

    PHU BOMIS SUPER S.C. MIROSŁAW WOJDZIAK KAROL WOJDZIAK
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie półproduktów i obróbka artykułów spożywczych, sporządzanie potraw i napojów, dekorowanie potraw, obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych, utrzymanie czystości naczyń, narzędzi i sprzętu w kuchni i na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Możliwość przyuczenia do zawodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kaliszu